Rânca, pustie și în minivacanța de 1 Mai

[post-views]

Turiștii nu au luat cu asalt Rânca nici în minivacanța de 1 Mai

 Proprietarii de unități de cazare au deschis pensiunile și hotelurile, deși spun că nu au rezervări, dar așteaptă clienți.

 ”Poate, poate se leagă ceva. Nu poți să ții la infinit nici personalul, că, la un moment dat, îți pleacă”, spune Constantin Pănescu, președintele Asociației Cabanierilor.

Cabanierii pun lipsa turiștilor pe faptul că Transalpina este închisă și dau vina pe autorități pentru gestionarea acestei probleme.

Constantin Pănescu.

Articole similare:

Lucrările ample de reabilitare a Colegiului Național “Tudor Vladimirescu” din Târgu-Jiu ar urma să fie finalizate până...

[post-views]

Cărbunele nu are foarte mulți prieteni la București, mai ales în Guvernul României, recunoaște deputatul PSD Claudiu...

[post-views]

Ultima oră

Plasare produse

Infinit hits: