15:01 Primar: Cine intră în turul 2 cu Simion câștigă

[post-views]

”Cine va intra în turul 2 cu George Simion, va câștiga alegerile prezidențiale” crede primarul PSD al comunei Cătunele, Florinel Țuilă.

Își bazează afirmația pe faptul că majoritatea românilor este pro-Vest, mai orientată spre Occident. Țuilă este de părere că, în turul doi, va intra candidatul care va reuși să-i convingă pe români că va face ceea ce spune.

Articole similare:

Lucrările ample de reabilitare a Colegiului Național “Tudor Vladimirescu” din Târgu-Jiu ar urma să fie finalizate până...

[post-views]

Cărbunele nu are foarte mulți prieteni la București, mai ales în Guvernul României, recunoaște deputatul PSD Claudiu...

[post-views]

Ultima oră

Plasare produse

Infinit hits: