08:13 Șef nou la Centrul Brâncuși

[post-views]

Adrian Bândea a renunțat, din motive personale, la funcția de director al Centrului de Cercetare, Documentare şi Promovare „Constantin Brâncuşi” Târgu Jiu, în locul său fiind numit manager interimar Constantin Theodor Aniţescu, consilierul juridic al instituției.

„Până la finalizarea unui nou concurs de proiecte de management ce urmează a fi organizat, dar nu mai mult de 120 de zile calendaristice, interimatul managementului Centrului de Cercetare, Documentare şi Promovare „Constantin Brâncuşi” Târgu Jiu va fi asigurat de domnul Aniţescu Constantin Theodor, consilier juridic, gradul profesional IA la Compartimentul juridic şi secretariat din cadrul Centrului“, se arată în hotărârea Consiliului Local Târgu-Jiu, care a aprobat Regulamentul de organizare şi desfășurare a concursului de proiecte de management al centrului.

Articole similare:

Lucrările ample de reabilitare a Colegiului Național “Tudor Vladimirescu” din Târgu-Jiu ar urma să fie finalizate până...

[post-views]

Cărbunele nu are foarte mulți prieteni la București, mai ales în Guvernul României, recunoaște deputatul PSD Claudiu...

[post-views]

Ultima oră

Plasare produse

Infinit hits: