Cotojman: Cred că finanțiștii îl păcălesc pe Bolojan

blank

”Degeaba rezolvă Bolojan problemele României, dacă și-a pus toată populația în cap” a afirmat, în emisiunea Interviurile Infinit FM, Liviu Cotojman, primarul comunei Roșia de Amaradia, vicepreședinte PNL Gorj.

Edilul nu a exclus ca premierul să fi fost păcălit de finanțiști, iar situația economică a țării să nu fie chiar atât de gravă pe cât se prezintă.

Anterior, Cotojman a afirmat că Bolojan este ultimul as din mâneca PNL, pentru redresarea partidului în ochii electoratului.

Articole similare:

La protestul de miercuri, de la Târgu-Jiu, au fost prezenți și angajați ai Minprest Rovinari, societate în...

[post-views]

S-a cerut demisia premierului Ilie Bolojan, la protestul cu sute de salariați, din diferite sectoare de activitate,...

[post-views]

Doi cetățeni din Republica Serbia, de 35 respectiv 41 de ani, aflați pe un motociclu, au ajuns...

[post-views]

USR este copilul răsfățat al coaliției de guvernare, spune deputatul PSD Claudiu Manta. ”La cei de la...

[post-views]

Ultima oră

Plasare produse

blank

Infinit hits: