10:12 Priescu: Gorjul cere continuarea activității CEO

[post-views]

Candidatul AUR, George Simion, a câștigat, din nou, alegerile în Gorj, duminică, în cel de-al doilea tur al prezidențialelor, obținând peste 60% din voturile valabil exprimate.

Ionelia Priescu, președintele AUR Gorj, scrie, pe pagina de socializare, că, în județ, s-a dorit schimbarea.

”Domnilor Miruțǎ, Weber și Iordache, aveți ocazia să demonstrați celor 61,5% dintre gorjeni cǎ sunteți oameni de bine. Vǎ rog! Arătați cǎ nu v-a unit doar calculul politic, ci dorința de a face bine pentru gorjeni. Gorjul cere continuarea activității CEO. Gorjul cere locuri de muncǎ cu un salariu decent” transmite Priescu.

Articole similare:

Cărbunele nu are foarte mulți prieteni la București, mai ales în Guvernul României, recunoaște deputatul PSD Claudiu...

[post-views]

O alianță PNL-USR ar fi benefică pentru România și pentru Gorj, afirmă Constantin Brănescu, unul dintre liderii...

[post-views]

Interviurile Infinit FM din data de 10 iunie 2026. Invitați: Nicolae Davițoiu (PMP) și Ion Ișfan

...
[post-views]

Ultima oră

Plasare produse

Infinit hits: