Recomandă PSD să stea un an în opoziție

[post-views]

Pantelimon Manta crede că Partidul Social-Democrat ar trebui să stea măcar un an în opoziție și să susțină, necondiționat, un alt guvern.

 ”Ar trebuie să spună: vă susținem toate proiectele, nu avem nicio pretenție, nu participăm, dar nici nu vă sabotăm” declară fostul deputat.

Manta este convins că viitorii guvernanți vor da vina pe greaua moștenire, pentru a nu-și îndeplini promisiunile electorale.  

Pantelimon Manta nu crede că vor urma schimbări la conducerile organizațiilor PSD și PNL din Gorj, după scorul slab din primul tur al alegerilor prezidențiale.

Articole similare:

Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului (DGASPC) Gorj a sprijinit organizarea unei importante sesiuni de...

[post-views]

Gorjonline: Negocieri pentru cota de cărbune acordată angajaților din Complexul Energetic Oltenia. Săptămâna viitoare este programată o...

[post-views]

Ultima oră

Plasare produse

Infinit hits: