Weber: E necesară o reformare a partidului

[post-views]

Liderul organizației PSD Gorj, Mihai Weber, crede că este nevoie de ”o reformare” a partidului, după eșecul lui Crin Antonescu în primul tur al alegerilor prezidențiale.

Pe de altă parte, însă, deputatul amintește că social-democrații au câștigat alegerile locale și parlamentare, de anul trecut.

”Aici, la Gorj, PSD a obținut, la alegerile locale un scor istoric. 50 de primării au fost câștigate de Partidul Social-Democrat” declară Weber.  

Mihai Weber nu exclude intrarea PSD în opoziție.

”Este posibil orice în perioada următoare, dar după ce vom face o analiză la rece a situației existente” declară liderul social-democraților gorjeni.

Articole similare:

Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului (DGASPC) Gorj a sprijinit organizarea unei importante sesiuni de...

[post-views]

Gorjonline: Negocieri pentru cota de cărbune acordată angajaților din Complexul Energetic Oltenia. Săptămâna viitoare este programată o...

[post-views]

Ultima oră

Plasare produse

Infinit hits: