16:33 Intră Antonescu în turul 2? Ce spune Weber

[post-views]

“Trebuie să ne concentrăm toate eforturile pentru ca Antonescu să intre în turul 2 al prezidențialelor” declară deputatul Mihai Weber, președintele social-democraților gorjeni.

Acesta spune că după 20 de ani cu Traian Băsescu și Klaus Iohannis, românii au, acum, nevoie de un  președinte care să-i unească.

Weber exclude un nou eșec al PSD și PNL la prezidențiale, așa cum s-a întâmplat la finalul anului trecut.

Articole similare:

Aristică Coiculescu, primarul PSD al comunei Arcani, consideră că s-a prelungit prea mult criza politică de la...

[post-views]

Ultima oră

Plasare produse

Infinit hits: