RECLAMA TA AICI

Contactează echipa de marketing pentru a obține o oferta personalizată


DESIGN & REDESIGN WEBSITE

Dolce Vita Ballroom

Evenimente

RECLAMA TA AICI

Contactează echipa de marketing pentru a obține o oferta personalizată


DESIGN & REDESIGN WEBSITE

Bunoaica: Frica staliniștilor ăstora este mare!

Deși Călin Georgescu a fost scos din cursa pentru Cotroceni, Nicu Bunoaica încă este de părere că suveraniștii pot câștiga prezidențialele din 4 mai, chiar din primul tur.

Georgescu a decis ca în locul său să intre liderii AUR și POT, George Simion și Anamaria Gavrilă, astfel încât să rămână unul dintre ei dacă celuilalt i se interzice candidatura.  

Bunoaica, lider sindical în minerit și membru AUR, crede că planul ar fi trebuit să fie făcut mai din timp și nu exclude ca și Simion să fie scos din competiția electorală.

„Era de așteptat ca domnul Călin Georgescu să fie exclus pentru că frica staliniștilor ăstora este mare că vor umfla pușcăriile” spune sindicalistul.

Nicu Bunoaica crede că va fi prezență mare la vot, la alegerile din 4 mai, și vede posibil ca suveraniștii să se impună din primul tur de scrutin și să producă, din nou, o mare surpriză.

Articole similare:

Ultima oră:

Alte articole:

Evenimente recomandate:

„One Step to Infinity. Brâncuși – UNESCO 2024”

Este ziua în care operele lui Constantin Brâncuşi de la Târgu-Jiu vor fi incluse în Patrimoniul Mondial UNESCO.

Plasare produse:

INFINIT HITS: