RECLAMA TA AICI

Contactează echipa de marketing pentru a obține o oferta personalizată


DESIGN & REDESIGN WEBSITE

Dolce Vita Ballroom

Evenimente

RECLAMA TA AICI

Contactează echipa de marketing pentru a obține o oferta personalizată


DESIGN & REDESIGN WEBSITE

14:47 Firmă din Padeș, amendată cu 10.000 de lei

O firmă a fost amendată cu 10.000 de lei de jandarmii din Gorj pentru că transporta buşteni cu un tractor forestier, prin albia unui pârâu de munte.

”Pe timpul executării unei misiuni de patrulare în zona de responsabilitate pentru prevenirea şi combaterea faptelor antisociale, jandarmii montani din Tismana au depistat un reprezentant al societăţii comerciale care a transportat mai mulţi buşteni prin albia unui pârâu de munte cu un tractor forestier”, au declarat reprezentanţii Inspectoratului de Jandarmi Judeţean Gorj.

Jandarmii au identificat firma care făcea acel transport, fiind vorba despre o societate comericală din Padeş şi au amendat-o cu 10.000 de lei.

Articole similare:

Ultima oră:

Alte articole:

Evenimente recomandate:

„One Step to Infinity. Brâncuși – UNESCO 2024”

Este ziua în care operele lui Constantin Brâncuşi de la Târgu-Jiu vor fi incluse în Patrimoniul Mondial UNESCO.

Plasare produse:

INFINIT HITS: